| siwel a întrebat:

Ar putea ajunge un om cinstit sus in politica?

Răspuns Câştigător
| Alphawolf a răspuns:

Da. Insa, pentru a se putea mentine are nevoie de calitati in a conduce si de un caracter tare. Nu orice papa-lapte poate conduce, dar poate fi conducator cu numele, iar in fapt sa-l conduca altii pe el.

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Teoretic, da. Practic, nu!

| NickiMinaj a răspuns:

Eu cred ca da. big grin Pick me in a few years people!

| LeMotán a răspuns:

Foarte rar si cand ajunge ori se schimba, ori este asasinat (momentan imi vine in cap fostul presedinte al Poloniei).

| Eva a răspuns:

Nu. Pentru ca nu s-ar baga in politica.

| theorizer a răspuns:

Defineste cinstit. Pentru ca si Basescu se considera pe el insusi ca fiind un om cinstit. Si Hitler se considera cinstit si drept. Se pareca avem o problema de semantica aici. Iar ai chiulit la romana waiting

| X_9155 a răspuns:

Eu cred ca ar putea ajunge. dar doar printr-o mobilizare foarte puternica a romanilor. deci usor imposibil

| Nede a răspuns:

Nu.ar fi tras in jos si pana la urma dat afara de hoti care sunt mult mai numerosi si mult mai importanti

| ad3linush a răspuns:

Da ar putea ajunge cu greu, si cand ar ajunge acolo ar da de puterea banilor si va deveni un hot la fel ca cei de acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Totul e posibil, doar sa se vrea.
Dar acel om trebuie sa isi inceapa campania electorala pentru viitoarele alegeri inca de pe acum, nu sa astepte 4 sau 5 luni inainte de a se da startul in campanie ca atunci sigur ca are mici sanse.
Felicitari pentru intrebare.

| rlr09 a răspuns:

Niciodata...Nu ar avea loc...

| totolino a răspuns:

DAAAAAAAA... dar nu pe pamant, si cu atat mai putin in Romanialaughinglaughing

| alone0in0the0dark a răspuns:

Depinde daca vrea sa lupte si sa acepte tot... care o sai fie aruncat de astia de mai sus si daca are popurul in spate(pe traduse suportul lor) atuncia sunt sanse mari