| Alexutza22021999 a întrebat:

As mai avea o intrebare... nu stiu de ce la chimie am dat test initial, desi sunt doar clasa a7a iar anul trecut nu am facut deloc chimie! Vreau doar sa stiu daca este o lege pentru. asta...

Răspuns Câştigător
| MG4Life a răspuns:

Din pacate, exista, nu ai ce face, nici eu nu am facut logica si am dat la ea, e cat se poate de usor, intra pe edu.ro si cauta subiecte pentru clasa a 7-a, oricum nu vi le trece, intr-a 7a ar trebui sa incepeti chimia, astia de la inspectorat sunt din ce in ce mai tampiti, scuze de limbaj dar asta e adv! Prostii nu se gandesc la noi, baga carte in noi cat cuprinde, cei din afara invata abia tabla inmultirii intr-a 8-a si sunt foarte sus cu economia si mult mai "destepti si descurcareti" decat noi! Asta e, e f aiurea faza, scuze, si eu a trebuit sa dau, asta e, induri si, na! Bafta!

3 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Da,este o lege si asta. este dat de la minister ^^. sau tu nu stiai de testele initiale la nustu' cate materii?

| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Cand eram in cl a7a... Am dat si noiwinking Da este legal big grin Si ne'a dat din fizica si matewinking si erau fff usoare happy

Succes, sper sa iei nota marewinking kiss Puup Fundita?

| claudiaaas a răspuns:

Da,exista,si eu am dat test initial, nu numai la chimie, ci la toate materiile.eu am dat testul si am luat nota 3laughing asta e, viata...thinking