| HeiSuntNati a întrebat:

Hei! Am trecut clasa a 9-a la filologie si vreau sa stiu si eu la ce se da test initial. Cine stie?

6 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

Depinde de profesor, daca vrea el dati, daca nu nu.

| Ioonela a răspuns:

O sa dai teste la aproape toate materiile, adica probabil doar la alea pe care le-ai facut si in generala. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tot in afara de materiile noi, adica logica si nu mai stiu ce o sa ai, dar depinde si de profi, nu cred ca vei da la chiar toate materiile, dar cel putin cele de baza sigur vei da

| Lyndsey a răspuns:

Buna! Si eu sunt in aceeasi situatie! Dupa parerea mea se vor da teste initiale la majoritatea obiectelor. Sunt excluse materiile noi: jurnalistica, informatica si logica. Eu deja m-am apucat de invatat. tongue Te sfatuiesc sa faci la fel, chiar daca notele nu se trec in catalog. Profesorii vor tine cont de ele si te vor cataloga din prima, chiar daca ei dau testele pentru a afla IQ-ul clasei si a sti de unde sa inceapa cu predatul materiei. Eu iti urez succes si sa ai grija de tine! Bye-bye! kiss

| HeiSuntNati explică (pentru Lyndsey):

In mare ma cunosc profesorii, ca si la gimnaziu am fost in aceeasi cladire. iar de catalogat, am intrat prima pe clasa happy

| Lyndsey a răspuns (pentru HeiSuntNati):

Si eu la fel. Insa profesorii isi pot schimba repede parerea si nu numai. Ee... daca-i cunosti, totul va fi simplu: insa, conteaza sa te cunoasca si ei pe tine. happy