| TeckTonik997 a întrebat:

Maine dau test initial la chimie (materia de a10-a - stiu ca e tarziu dar l-am tot amanat). Anul trecut pot spune ca nu am facut aceasta materie pentru ca am avut o profesoara total dezinteresata. Care ar fi cunostiintele minime de care am nevoie? Aici ma refer la exercitii simple pe care ar trebui sa le stiu face.

3 răspunsuri:
| Criminal2 a răspuns:

Cred ca reactiile sint importante si problemele mda si asta nu-s chiar simple.

| TeckTonik997 explică (pentru Criminal2):

Ce fel de reactii si care probleme... eu nu am caiet sau nimic asemanator laughing

| Criminal2 a răspuns (pentru TeckTonik997):

Reactii de combinare, de descompunere probleme in care sa afli masa sau ce cere conditia proble, cauta pe net probleme simpla cred eu ca vei gasi.