| fluturasul a întrebat:

As vrea sa expediez un colet prin posta romana din Bucuresti in Iasi. Care este procedura, cat costa livrarea si in cam cat timp va ajunge?

Răspuns Câştigător
| Ramona000 a răspuns:

Procedura este urmatoarea, dupa ce ambalezi coletul, te duci la posta si completezi un buletin de expeditie cu datele tale si ale destinatarului(vezi si cam cate kg are coletul, unele oficii postale au un maxim de 15 kg), livrerea costa in functie de kg si daca pui cumva valoare la colet, timpul de livrare este de 2-3 zile lucratoare.