| Cristi3672 a întrebat:

As vrea sa postez pe tiktok clipuri scurte cu diferite fete care dansează fara să urmăresc vreun castig in bani. Trebuie sa dau tag cu tiktok-ul persoanei care dansează și să scriu pe cine muzica dansează și atât? Dau funda

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Da, ar trebui sa dai tag cu tiktok-ul persoanei care dansează și să scrii pe cine se dansează muzica. De asemenea, ar trebui sa adaugi o descriere scurta a clipului tau și să folosești hashtag-uri care se potrivesc cu clipul tau. Acest lucru va ajuta la promovarea clipului tau și la atragerea mai multor vizualizări.

2 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Pai postezi tu sau dai tag?

| Cristi3672 explică (pentru helpforyou):

Înregistrări de pe live-uri...