| Mariela_1621 a întrebat:

Ati fi de acord cu casatoria intre persoane de acelasi sex?

35 răspunsuri:
| virshabhasthira a răspuns:

Pai si daca nu sunt pot sa fac cevathinking nu. ei bine imi este indiferent.

Răspuns utilizator avertizat
| Dragutza23 a răspuns:

Nu sunt de acord, na-m nimic impotriva dar e scarbos.

| Bombo_8432 a răspuns:

Categoric nu! deoare ce nu este firesc, acele pers nu au toate mintile si plus multe dintre ele sunt vedete care duc mare lipsa de atentiewinking, sunt disperate sa adune atentie in jurul lor, oricum fiecare are dreptul sa iubeasca pe cine si ce vrea, nu jignesc pe nimeni happy, daca se simt asta e alta problema laughing asa ca bye byewinking

| PETITIE a răspuns:

Daca sunteti de acord cu acesta intrebare puteti sa mergeti pe site petiteonline.ro in care sa va dati acordul pentrucasatoria intre persoane de acelasi sex prin semnarea petitiei va multumesc anticipat