| YoYoJuSt4U a întrebat:

Auziti ca vrea Basescu sa desfinteze Hunedoara, judetul in care locuiesc. Ce parere aveti despre asta? Sunteti de acord sa desfinteze Hunedoara?

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Buna :]
Cum sa faca asa ceva?! Daca e presedinte nu inseamna ca are voie sa distruga toata tara`, deci el la asta se gandeste!
"Tara arde" iar lui nu`i vine`n minte decat sa distruga si mai mult? Ar trebui sa rezolve toate problemele oamenilor nu sa le faca altele. Cum sa fiu de acord?
Sper ca nici ceilalti oameni din Romania sa nu fie.

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Sa desfinteze tot, cu exceptia setorului 5 din Bucuresti, ca acolo sef e Primarele ''care este'' rolling on the floor

| VLΛD a răspuns:

E o prostie oh go on

| CristinaCrisy a răspuns:

Dc? nu are ce face? a fost asa din mosi stramisi si se gasi el breaz sa definitivede hunedoara.