| AIKOcaNoNYu a întrebat:

Asta e o intrebare pentru cei care folosesc Facebook-ulwinking
Am citit de pe net ca un comisar german care se ocupa cu reteaua de socializare vrea sa desfinteze butonul "like" pentru siguranta utilizatorilor.
Puteti crede asta?
Ce e cel m ai fain de pe FB?! Ca, daca nu ai cuvinte potrivite cas alasi un comm, dai >like8-...
Deci, voi ce parere aveti?
Sunteti de acord?

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu vreau sa-l desfinteze.Ala e nebun? Acum o sa trebuiasca sa ma chinuiesc sa-i zic la una cat este ea de frumoasa? E muult mai bine sa da like si gata.

3 răspunsuri:
| NoNameMe13 a răspuns:

Aiurea...oh go on

| Anonimaa909 a răspuns:

Eu, sunt de acord cu tine, nu c'red ca exista nici un pericul cu butonul "like" :* cum esti pe facebook?batting eyelashes

| Dianna_6865 a răspuns:

Prostiilaughing)