| whyntt a întrebat:

Azi i-am dat o palma unui baiat care m-a amenintat online ca ma omora si multe altele...A sunat la politie ce pot pati, am 14 ani?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nimic. Nici macar n-are cum sa dovedeasca ca i-ai dat o palma. Nu e ca si cum e plin de vanatai sau are vreo rana vizibila

| lpavel a răspuns:

Absolut nimic! big grin

| siriusblack98 a răspuns:

In cel mai rau caz posibil, parintii tai vor primi o amenda.Dar fiind Romania nu isi va da politia interesul pentru certurile dintre 2 kinderi.

| Juper a răspuns:

Nimic poti sa le arati dovezi ca te maltrateaza verbal politiei si el are de suferit

| Juper a răspuns:

Si in primul rand te a pacalit ai 15 ani ca sa iti faci probleme ce credul poti sa fi cine ar suna la politie pentru o palma in plus ar fi acuzat de deranjarea serviciului de politie pentru ca nu este o urgenta sau ceva de genu

| Zalog_Tony_2003 a răspuns (pentru Juper):

Nu a mintit chiar a venit politia, sunt tot eu pe alt cont.

| Juper a răspuns (pentru Zalog_Tony_2003):

Nasol atunci