| DonMecanico a întrebat:

B'Seara, in clasa a 9-a am ramas repetent din cauza corigentei din toamna la matematica;-j prof care vai de mama lui, anul asta am promovat la toate materiile, in anul in care am ramas repetent eu primeam bani de liceu o suma in fiecare luna, nu ma refer la bursa si la banii de liceu, anul asta n-am mai primit niciun ban din cauza ca am ramas repetent, dar in clasa care urmeaza a 10-a oare voi primii?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca indeplinesti conditiile de acordare sigur ca o sa primesti.