| Crisaul a întrebat:

Mai baieti, am o intrebare si nu mai am rabdare pana maine... eu anul trecut am fost pe clasa a 9- a A la Bio-Chimie si am ramas clasa din cauza notelor ca nu am invatat absolut deloc. Si am zis sa ma transfer la profesionala, sa am timp sa-mi invat ce nu am invatat sa o iau mai usor. Si la profesionala este acea faza cu banii. Mi-a spus o colega care este la industria alimentara si eu sunt la mecanica agricola, ca banii nu-i primesc ca am fost repetent, 200 de lei.
Oare banii sa nu-i primesc din cauza asta? Este adevarat sau? Daca vedeti asta sa-mi raspundeti in cel mai scurt timp. Multumesc.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Răspunsul e la secretariatul școlii

| Andreeush a răspuns:

Întreabă la școală.