| blackitty a întrebat:

am 18 ani si imi doresc sa lucrez la antidrog din vara anului 2010
astept niste sfaturi... idei, daca cunoste ti pe ine va cu care as putea discuta
thx! x10

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La ce antidrog vrei sa lucrezi? Daca vrei sa lucrezi in politie trebuie sa termini liceul cu diploma de bacalaureat si apoi sa urmezi Academia de Politie, abia apoi o sa poti lucra. Succes si numai bine!

| DisforDeea a răspuns:

Vara anului 2010? Poate 2011 laughing

| blackitty explică:

Nu 2010 adica vara care tocmai a trecut. in fine as fi vrut un job part time as fi vrut sa ma implic "de mica" sa ajut cu ce pot si cine stie poate pana la final imi castig si eu o slujba la anti drog smug :X cam asta era ideea nu sa astept pana termin liceu.