| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutorul vostru. O colega de a mea a dat numarul meu la un baiat. Acesta ma tot suna incontinuu si ma injura, tin sa va spun ca m-a sunat cu numar nu cu privat. Vreau sa stiu daca pot face o plangere sa le dea ceva amenda, si pentru fata care a dat numarul si pentru baiat. Se poate?

Răspuns Câştigător
| biencutza123456 a răspuns:

Nu cred, pana la urma e doar un numar de telefon...Cel mai bine schimba-ti numarul, iar pe viitor ai grija cui i-l dai, nu se merita sa il dai la asemenea colege. Pupici:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Morenna10 a răspuns:

Nu prea sunt bagate in seama plangerile de genul asta, cel mai bine e sa blochezi numarul.

| Camicorn a răspuns:

Nu se ocupa nimeni de plangere, e doar un numar de telefon si mie mi s-a intamplat acelasi lucru, am raspuns prima oara, am vazut despre ce e vorba si nu i-am mai raspuns la telefon dupa.Banuiesc ca acel inteligent s-a plictisit si s-a dat batut. Cel mai bine ar fi sa il ignori.

| Elizabetta a răspuns:

Paii. nu stiu cum la restul, dar la telefonul meu pot pune un numar in lista neagra astfel nu o sa se auda cind te suna si nu o sa te intrerupa...incearca poate o sa ajute.Bafta!