| marcela290 a întrebat:

Am si eu o intrebare, sa raspunda doar cei care cunosc. Vreau sa ma inrolez in armata. Stiu ca SGP ia o suma de bani din prima luna cand se inroleaza si aceasta creste de la luna la luna. Pentru subofiteri, maistri militari sau ofiteri se primeste bani din prima luna ca SPG sau dupa terminarea studiilor de 1; 3 ani. Va multumesc

1 răspuns:
| francut a răspuns:

In armata salariul creste lunar? Mai, al dracului, si ei se plang de bani putini!