| EmaBlossom a întrebat:

Bună,am trecut a 10-a iar acum in clasa a 9-a asistenta de la liceu mi-a pierdut fisa medicala pe care am depus-o pt admitere. cum as putea sa o refac? M-ar putea ajuta doctorul de familie pt a avea din nou fisa?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi s-o "refaci"!

Dar, poţi merge la medicul de familie şi să ceri o copie după Fişa medicală, pe care ( apoi ) o duci la liceu...
Oricum, era INDICAT să-ţi fi făcut o copie după Fişa medicală eliberată la absolvirea a 8 clase ( ÎNAINTE de a o depune la liceu )!

Toate cele bune!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Da,te duci la doctorul de familie si rezolvi imediat problema.ii spui ca ai nevoie de fisa medicala si ai si primit-o.