| Annie2498 a întrebat:

Ce se mai stie despre aderarea Romaniei la spatiul Schenngen?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca vom fi primiti la toamna, daca nu mai intervine ceva. Numai bine!

| wintermee11 a răspuns:

Buna! Se v-a intampla in mod cert sa aderam la schengen, dupa ce dispar toti incompetentii astia de la guvernare(putere). Noua nu ne ramane decat sa facem posibil acest lucru.adica,sa-i dam jos si sa-i tragem la raspundere pentru toate abuzurile ce le-au facut. Sper din toata inima ca acest lucru sa se intample din toamna acestui an, daca m-ai degraba nu va fi posibil.O zi placuta de martisor!

| Omulrational a răspuns:

E posibil sa fie prin toamna, motiv destul de bun si pentru putina campanie, doar vin alegerile.