| anonima_7907 a întrebat:

Cine imi poate spune avantajele si dezavantajele aderarii romaniei Uniunii Europene? [funda!on the phone pls help! happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
E nevoie la școală, nu?
Caută la bibliotecă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite site-ul oficial al Uniunii Europene in romaneste : 12 lectii pe scurt http://europa.eu/abc/12lessons/index_ro.htm ESTE O SINGURA PAGINA de CITIT si poti trage CONCLUZII.

| Eunyce a răspuns:

Http://www.google.ro/firefox?client=firefox-a&rls=org.mozilla:ro:official

Nimic mai simplu, da-i un search pe google, asa poti gasi ceea ce vrei tu.Stii poate noi nu iti indeplinim toate conditiile. Apoi il printezi, scrii numele si il prezinti profesorului/profesoarei.Si ai o nota de zece.Vei fii mai multumita daca vei face tu asta, nu noi.Pt ca e pentru tine, nu pentru noi.Crezi ca pe noi ne face o fundita?:)Ma indoiesc.

Nu te supara, mai devreme sau mai tarziu vei realiza ce e si cum e.

Cu drag.:)