| Cantemir_Andreea_1995 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un răspuns? Un amic are o problema, tatăl lui i-a trecut la fiul sau dintr-o alta căsătorie un ar ca să și poata face un magazin, toate bine și frumoase însă au început certurile. Tipul cu magazinul îl tot amenință și ii aduce politia ba ii întra pe proprietate, ba se uita la magazinul lui, ba alta. Acum va întreb, trebuie sa existe limita între magazin și gospodărie?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca trebuie sa existe o limita, fiecare cu terenul lui, dar nu este obligatoriu sa faca gard. Cel cu magazinul, daca nu este multumit de ceva, poate face el gardul.