| Cristina590 a întrebat:

Daca esti cadru militar sau student la o institutie militara cum ar fi Academia Fortelor Tereste la MAI, SRI sau STS faci scoala de soferi gratis?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pai daca activezi in aceste intitutii ar trebui sa stii sau poti afla intreband la resurse umane happy
Pe de alta parte eu unul nu vad logica sa faci gratis pentru ca institutiile acestea apartin de stat iar scolile de soferi in majoritate sunt private...acum daca si statul are propriile scoli cum sunt cele de pilotaj e altceva.
Nu stiu sa-ti raspund exact dar faptul ca am dat coment nu inseamna ca ma aflu in treaba si in felul acesta intrebarea va sta mai mult in primele pagini si poate intra cineva in domeniu sa-ti raspunda.