| Intergalacticdonut a întrebat:

Daca m-am programat maine pentru "inregistrare dosar permis" pe site-ul drpciv, tot maine dau si sala, sau depun doar dosarul si sala o dau in alta zi?

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Maine dai si sala, inregistrarea cu examenul sunt in aceeasi zi

| Intergalacticdonut explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Multumesc de raspuns! Si stii cumva daca trebuie sa am deja cele 2 poze facute?

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru Intergalacticdonut):

Pozele ti se fac pe loc cand depui dosarul de catre politistul/politista care se ocupa de el.