Întrebare recomandată | numesiprenume0 a întrebat:

Bună seara! O persoana cu dizabilități angajată la o firma, dar nu trecută ca persoana cu dizabilitate, ci ca persoana ce aparține grupurilor vulnerabile (este diferenta) ceea ce voiam sa întreb este daca trebuie sa fiu încadrată ca persoana cu dizabilități pentru pensia anticipată. Mulțumesc! Ofer funda!

2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Buna intrebare. Daca un jurist sau cineva cu exp in hr este pe aici poate se gaseste rasp. Aditional vezi ca mai este un forum cu av si juristi care poate sunt mai pe "tema". Succes! Ps: ce dizabilitate ai?

| TheStrategist a răspuns:

Ce dizabilitate ai?