| dyana_8024 a întrebat:

sunt atat de cascata incat mi am pierdut buletinul, daca sta cineva in zona tiglina 2 pe strada brailei, sau poate il gaseste cineva va rog mulllt de tot sa ma anunte nr de tel la care puteti anunta este 0721598020, va rog mult sa nu face glume sunt destul de suparata ...partea proasta este k e inregistrat in vaslui, iar eu sunt acum la bunici in galati...va rog mult sa ma ajutati daca puteti...multumesc pentru intelegere...

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Anunta pierderea la politie, nu se intampla nimic grav, anunta si pe galati online, poate il gaseste cineva. Daca nu trebuie sa vii la Vaslui sa soliciti alt buletin (vei primi indrumari cu ce ai de facut la Politia din Galati). Bafta!

5 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Bine ar fi sa mergi la politie sa anunti inainte ca cineva sa incerce sa se foloseasca de el. Poate te trezesti cu rate la vreo banca sau cinestie ce magazin.

| ViVi a răspuns:

Sper sa ai noroc sa il gasesti ca daca nu il gasesti trebuie sa il faci din nou
o zi bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti posta telefonul pe site, intra in editare si sterge-l. Daca e, te contacteaza pe privat.

| Merilynne a răspuns:

Anunta pierderea la politie

| fleser a răspuns:

5 lei ii unu noubig grin