| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva ce presupune aplicarea principiului cofinanțării la nivel regional?

5 răspunsuri:
| InvatamProgramare a răspuns:

In ce context vine aceasta intrebare? E vorba de fonduri europene?

| Elenapuscasu a răspuns (pentru InvatamProgramare):

Sinceră să fiu nici eu nu știu exact la ce se referă întrebarea...am primit-o ca și temă și am tot căutat informații pe internet, dar nu am găsit nimic lămuritor

| Elenapuscasu a răspuns (pentru InvatamProgramare):

Sinceră să fiu nici eu nu știu. Am primit întrebarea la o temă și am tot căutat răspunsuri pe net la ea, dar nu am găsit nimic lămuritor să pot înțelege exact ce presupune...

| InvatamProgramare a răspuns (pentru Elenapuscasu):

Ca tema la ce materie?

| Elenapuscasu a răspuns (pentru InvatamProgramare):

Planificare durabilă a mediului se cheamă, tema are mai multe întrebări printre care și asta