| anonim_4396 a întrebat:

Bună, tocmai mi-a fost suspendat dreptul de a conduce pentru 30 de zile pentru neacordare de prioritate la trecerea de pietoni. Permisul mi-a mai fost suspendat în 2022, între 24 septembrie și 23 decembrie. O să stau 60 de zile pe tușă de data asta, nu? laughing

2 răspunsuri:
| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Eh, nu-i chiar așa. mulți pietoni sar intenționat in fața mașinilor. unii dintre ei nici măcar nu intorc capul să se asigure

| petrestelistu a răspuns:

Dar dacă am mai avut permisul suspendat în ultimele 6 luni, nu se mai adaugă 30 de zile?