| nerito a întrebat:

Buna TPU as dori sa stiu si eu ce artificii si/sau petarde sunt legale in noaptea dintre ani.
Si la clasa 1 se gasesc artificii care sa faca floare pe cer?

1 răspuns:
| speedgoblin a răspuns:

Din cate stiu eu din ultimii ani nu este legal nici un fel de petarda, iar artifii parca aveai voie ca mai erau pe la tarabe cu ele si chiar stateau la vedere.Iar despre artificiile care fac flori pe cer ar trebui mai bine sa intrebi comerciantii ca ei ar trebui sa stie mai bine chestiile astea.