| asdkjfi7qw3y792 a întrebat:

Buna TPU, as fi interesat sa cumpar apartamentul de langa mine, insa nu locuieste nimeni acolo. Intrebarea mea este; cum as putea sa aflu cine este proprietarul?
Asociatia de proprietari de astfel nu stie.
Multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti interesa la administratorul Asociatiei de proprietari, Cartea Funciara sau la Primarie, la compartimentul de impozite si taxe.

| Simpatic a răspuns:

Eu am alta intrebare de ce ai cumpara un apartament vis-a-vis de al tau? dai dintr-o usa in alta sau te gandesti la vreo modificare artizanala facuta prea bine, prea ca la tara?

| oglindasultanului a răspuns:

Ce amuzant suna laughing Pai apartamentul ala presupun ca este intr-un bloc, a cui proprietate este blocul? Acolo cauti. Dar cum ai intrat in apartamentul tau ca presupun ca esti vecin in acelasi bloc, asa ajungi si la informatia aia.