| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Astăzi am luat traseul și instructorul mi-a spus că mâine mă pot duce sa îmi iau dovada de la DRPCIV.
In cat timp îmi va ajunge permisul? Auzisem că nu se mai da dovadă, că trebuie să aștepți pur și simplu permisul.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari!
Permisul il primesti acasa in maxim 7 zile lucratoare.

| Crackman a răspuns:

In 5 zile poti sa o ridici

| sweetys a răspuns:

Si eu stiam ca nu se mai da dovada, fiindca permisul vine in 2-3 zile lucratoare. Eu am luat orasul joi, si luni aveam permisul acasa.

| awspam a răspuns:

Dovada o primesti pe loc, iar permisul intre 3zile lucratoare si 2 luni, la mine a venit in 3-5 zile la, a mea in 2 luni, bafta

| awspam a răspuns (pentru awspam):

Revin, dovada are si poza ta pe care ai facut-o cand ai dat sala laughing asta ca sa te amuze si poze din sala hahaha

| asperger3 a răspuns:

Din ce cunosc, NU se eliberează dovadă cu drept de circulație.
drpciv.ro/faq/permise