| Ciprian234214 a întrebat:

Eu am multe puncte la Ballmania vreo 15000 si vreau sa iau un iphone. Dar imi cere numarul de telefon. E vreo smecherie? Dau funda daca imi explicati daca e bun sau NU!

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Smecherie este orice se prezinta a-ti da un bun (scump) in schimbul a aproape nimic!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MentalHolocaust a răspuns:

Buna eu zic sa nu iti dai ne de telefon ca e o smecherie nico o data sa nu ai incredere in site astea ca daca iti dai nr de telefon poate sa iti afle datele personale si sa te trezesti cu casa sparta.Asa ca opinia mea este sa nu iti dai nicun nr de telefon sau adresa si mai stiu eu ce. happy sper ca te-am ajutat

| Motanime a răspuns:

Eu iti dau un raspuns din experienta proprie, iti dau tot felul de mesaje dupa ce ai dat numarul de telefon unele si la 2 min distanta la 2 noaptea 3 Mai bine nu crede-ma Bafta!

| Ghita_Paun_Sebastian_1990 a răspuns:

NU mai bine nu cine stie ce se intampla dupa aia.
Daca vrei sa urmezi sfatul meu.