| wwehellno98 a întrebat:

pot trece granita cu un laptop pentru care nu am acte? funda!

Răspuns Câştigător
| dani0822 a răspuns:

Nu iti cere nimeni acte pe laptop, telefon, camera....deci nu iti face griji.

2 răspunsuri:
| ceaiuldetei a răspuns:

Firește că poți : )

E ca și cum ți-ar trebui acte și pentru ceas și pentru cercei și pentru purcel și pentru cățel și pentru periuța de dinți și așa mai departe : )

Tot ce se va întâmpla, va fi un mic control, de care nu trebuie să sperii. Relaxează-te și mergi cu laptopul fără acte, că nu e nicio problemă.

Ai putea să îți întrebi și prietenii sau oamenii care îți sunt mai apropiați și au mers cu avionul (sau orice alt mijloc de transport, în afara țării) și îți vor spune și ei același lucru. Succes.

| LoredanaMihaela17 a răspuns:

Normal ca da. Este la fel ca telefonul. Nu iti trebuie nimic.