| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, am si eu o nelamurire, recent am mers cu viteza cam mare pe dn 15 Bacau-Piatra Neamt acu 3 zile mai exact la iesirea din Bacau. Mai functioneaza camerele fixe(radarele fixe)? Si daca functioneaza se trimit amenzile? Am citit pe internet ca ar mai functiona doar pe dn1 si autostrazi. A mai primit cineva amenzi de la aceste radare fixe recent? Tin sa precizez ca nu am intalnit nici un radar mobil (mcv, logan sau orice masina de politie). Va multumesc mult pentru ajutor happy Daca stie cineva unde sunt aceste radare fixe pe ruta Bacau-Piatra Neamt sper sa imi zica big grin happy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am auzit pe nimeni in Romania sa primeasca amenzi de la camere fixe