| Sergiuvaly a întrebat:

vreau sa stiu daca este ilegal sa descarc de pe net filme, jocuri,muzica, etc si daca pot sa fiu prins sau amendat. Am descarcat foarte multe astfel de chestii, dar nu le-am distribuit, le-am pastrat pentru mine.A patit cineva ceva sau cunoasteti pe cineva care a avut probleme cu legea din cauza asta?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intre 1 si 4 ani poti sta dupa gratii si sa te gandesti daca mai are rost sa dai download ilegal la fisierele de muzica, film sau jocuri. In cel mai fericit caz, poti primi o amenda.
http://www.agenda.ro/......net/200984