| anca2929 a întrebat:

Cat timp se pastreaza lucrarile de licenta?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să știi că, zeci de ani... Câte un exemplar din fiecare lucrare/teză de licenta se păstrează in arhiva facultăţii.

Profesorul coordonator mi-a aratat o lucrare, datată din 1967...

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De obicei, lucrarile se pastreaza cateva decenii, dupa care se selecteaza si se pastreaza doar cele cu continut mai interesant, mai original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mentionezi "licenta" de care esti interesat. Nu toate actele expira, dar depinde la ce te referi cand spui "licenta".

| nicu991 a răspuns:

Ai plagiat vreo licenta si ti-e teama c-or sa te descopere...nu?