| 0pufarinA a întrebat:

Va cumparati lucrarile de diploma/disertatie/licenta etc. sau le faceti voi?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca am facut-o eu, asa de ce dracu m am mai chinuit cu facultatea aia daca nici macar un ca.cat de lucrare de licenta nu sunt in stare sa fac

| diaac a răspuns:

Nici nu m-as gandi sa cumpar asa ceva. Este plagiat. Profesia mea este importanta pentru mine si parerea mea e ca, daca nu sunt in stare sa imi realizez singura o lucrare de diploma, atunci nu mi-o mai fac. Nu imi asum meritele altcuiva. Ceea ce am in CV, chiar sa fie facut de mine si sa imi reflecte experienta in domeniu.