| eminescu1 a întrebat:

Buna ziua, daca sunt asistent medical debutant, am terminat scoala postliceala, dar am si facultatea de psihologie, sunt angajat la spitatul judetean, deci bugetar, exista vreo sansa a maririi salariului, pentru ca am studii superioare? Multumesc

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista vreo sansa, deoarece studiile superioare nu sunt in domeniul calificarii obtinute prin scoala postliceala.
De ce nu practici profesia de psiholog, daca ai facultatea de psihologie?