| CristinaCvp a întrebat:

Bună ziua! Este cineva care ma poate lamuri cu o chestiune legata de programare la pasaport? Am realizat programarea si la campul pentru persoane suplimentare am pus numele iubitului meu(care conform legii nu face parte din familie). Inainte de a completa am vazut filmuletul dedicat completarii in care nu se mentiona ca persoana de la campul suplimentar trebuie sa fie din familie. Ulterior am vazut pe site ca la acel camp pot adauga doar persoanele din familie. Aveti idee daca este vreo problema? Programarea este valabila?

2 răspunsuri:
| Mopmop a răspuns:

Cred ca da. Cel mai rau caz partenerului tau nu ii face pasaport.
Intrati amandoi cu tupeu!
Daca spune ceva zii la cel de la birou ca e viitorul tau sot genhappy

| georgedanielc a răspuns:

Rubrica este in caz de urgenta sa se poată lua urgent legatura