| Daniela121986 a întrebat:

Buna ziua. Îmi caut tatăl pe nume Chirvase Dumitru e născut în luna iulie la sfârșit și anul 1955. Mama mea numai știe exact data. E născut în Vaslui jud Crasna.Am sunat la politie la Vaslui dar nu îmi dau datele. Nu mai știu cum sa caut. Ma puteți ajuta?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Vezi daca se potriveste
https://www.facebook.com/......ps?/photo/
arata-i mamei tale poza
e singurul profil care se potriveste ca nume si judet, dar din alta comuna
Dar daca stii numele si satul eu zic sa mergi direct la sursa si sa intrebi lumea din sat de el.
Dar e destul de incurcat si asa. POATE are o familie noua si posibil sa nu stie de existenta ta.
ORICUM orice copil are dreptul sa stie unde ii sunt originile...
PS VEZI, editeza comuna Crasna, jud Vaslui.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu la politie trebuie sa te adresezi in acest caz ci la Serviciul public comunitar de evidenta a persoanelor din Vaslui.

| Daniela121986 explică:

Dar mi-a spus ca este slab.

| Daniela121986 explică (pentru Ioandelasal):

Mam adresat la ei și nu au vrut sa îmi dea detalii