| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! In urma cu câteva luni am avut un accident rutier, iar rezultatul acelui accident a fost uciderea din culpa a unei persoane. Aceasta speță este de foarte lunga durata și eu sunt in pregatire pentru politie. Aveți idee dacă pot intra? La momentul actual nu este nimic in cazier pentru ca nu este soluționat dosarul și dureaza mult
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

NU poti candida, avand in vedere ca un criteriu este să nu fie în curs de urmărire penală ori de judecată pentru săvârşirea de infracţiuni, iar tu esti in situatia de urmarire penala.

| anonim3247 a răspuns:

Nu poți da unde vrei.

| anonim3247 a răspuns:

Te faci altceva.