| Calinraileanuandreiache a întrebat:

Bună ziua, știți cumva dacă în cazul în care mi-am făcut o programare pentru examenul auto (sala) online și am greșit codul unic de înregistrare sau alte date, dacă exista vreo metodă prin care să le corectez sau modific, mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii in contul tau de inregistrare si cauti posibilitate de corectare.
Daca nu este, atunci scrii un e-mail la "Contact", sa ti se corecteze greseala.

| RxTx a răspuns:

Cel mai simplu te duci cu dosarul buletinul la ei pe ușa si te programează polițista de la birou
Tu nu teebuie sa scrii si sa citești
Nu iti face griji iti garantez ca in București nu vei așteptă mai mult de 5 minute daca esri primul client
Vezi ca se iau bonuri de ordine din hol au un robotel ce iti da un fel de bon

Sau nu vei pierde mai mult de o ora maxim daca te duci asa aiurea pe la.o.ors aiurea într-o zi aiurea.

Sau in orasele de.provincir daca esri printre primii vei intra repede

Este important sa iri verifici toate actele de acasa sa verifici cazierul si fisa medicala ca astea expira
Si gata te duci mai de dimineață in provincie gen cu 2 ore mai devreme
Si te bati acolo pe robotul ăla imediat cum iti da voie sa intri cum ai luat bon de ordine
Pt ca daca si prea mult bun-simț in orasele de provincie rezolva 10 cazuri pana in pranz asa ca daca zici si tu sa ai bun-simt sa mai lași si pe alt cineva sa ia bon nu mai apuci tu

| Chuvi a răspuns:

Am exact aceeasi problema, poti sa-mi spui te rog cum ai rezolvat?