| Chuvi a întrebat:

Salut, mi-am facut programare pentru examenul scris (sala) dar am introdus codul unic de inregistrare gresit. Ce pot face? Nu as vrea sa ma reprogramez pentru ca ar insemna sa mai astept inca o luna pe putin...

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Introducand un cod unic gresit, inseamna ca ai intrat codul altei persoane si atunci tu nu esti progarmat la examen, ci altcineva.
Du-te si fa-ti programare ca te apuca iarna pana ajungi la examen.

| Calipso10 a răspuns:

Cel mi bine mai încearcă sa faci încă o programare sau du-te pana la ghișeul unde ar trebui sa îți ia dosarul in vedere și pune o întrebare