| justmisterious a întrebat:

Buna ziua TPU. Cum verific daca un psiholog face parte din colegiul psihologilor? Adica daca are drept de practica etc? Am intrat pe site-ul colegiului psihologilor insa nu am gasit nimic. Multumesc

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

E un tabel Excel acolo unde scrie Registrul Unic al Psihologilor cu Drept de Libera Practica (este in ordine alfabetica, contine: achitarea taxei, cotizatiei si datele de contact). Daca nu poti deschide Excel, instaleaza LibreOffice.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti telefona la colegiul din judetul tau si iti pot spune daca este membru.

| justmisterious explică (pentru doctorandus):

Aici am intrat si eu, insa nu am gasit nimic

| justmisterious explică (pentru doctorandus):

Gata, am gasit. Multumesc frumos

| doctorandus a răspuns (pentru justmisterious):

E un tabel Excel acolo unde scrie Registrul Unic al Psihologilor cu Drept de Libera Practica (este in ordine alfabetica, contine: achitarea taxei, cotizatiei si datele de contact). Daca nu poti deschide Excel, instaleaza LibreOffice.

| justmisterious explică:

Ma refeream strict la cautarea online, nu telefonica. Merci oricumwinking