| Danay a întrebat:

Cand nu va mai fi CRIZA?

Răspuns Câştigător
| dicarmencitta1957 a răspuns:

In tara noastra nu o sa mai fie criza, cand or sa vina in guvern oameni de valoare, dar cum asa ceva nu se va intampla prea curand, cred ca aceasta criza o sa tina mult. L tarisoara asta ar trebui sa vina unul cum a fost Dracula, sa-i treaga in teapa pe misei.Toti care ajung in guvern, ministrii, toti promit la inceput pana sunt aslesi de popor si apoi isi fac firme, conturi, vile, iar romanul de rand sa traga mata de coada. Niste nesimtiti, fara limite morale.

8 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

M-am obisnuit cu criza...noi suntem de cand ne stim in criza, doar ca in ultima vreme aceasta este folosita ca sa ne atraga atentia de la alte probleme...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cand o sa vrea Dumnezeu.happyDeocamdata este crizahappy

| kh1ss a răspuns:

Nu stiu... dar am sa te anunt cand iesim din criza tongue

| maya_4030 a răspuns:

Atunci cand pe cei pe care-i tot "ajutam" noi sa-si umple pungile se vor satura de atata avere, dar cum asta nu se poate nu ne ramane decat sa nu mai mergem niciodata la vot si sa-i vedem cine-i pune acolo.

| rodica_6923 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu este criza, ei spun asta deoarece banii au fost cheltuiti foarte mult si acum ei nu mai stiu ce sa faca sa puna banii la loc

| bibitza a răspuns:

Cand o sa aiba toata lumea destui bani incat sa nu se mai planga niciunul...deci...niciodata!

| ingrijitoare a răspuns:

Peste 4-5 ani, iata raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand o sa munces eulaughing, asa ca mai asteapta un piclaughing