| Sara_6623 a întrebat:

Care a fost concurentul vostru preferat din toata emisiunea "Romanii au talent" ( si din preselectii, semifinale, finale) Va rog raspundeti doar cu un concurent! Iar daca v-au placut mai multi raspundeti de mai multe ori plswinkinghappy

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Mi-a plăcut tipu cu Lady Gaga...cel care a interpretat Alejandro.

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Narcis Ianau; absolut fenomenal.

| Sara_6623 explică:

Scuze ca nu v-am dat si voua celorlalti fundita dar sincera sa fiu mi-au placut toti dar NoChanceForUs a avut un raspuns mai amuzant dar respect si pentru ceilalti

| mistikk a răspuns:

Adrian Tutu si Alina si Cristina big grin

| Deea a răspuns:

Brigada 2/3

| Eclipse_8761 a răspuns:

Trupa DFC... Dance Fiction Crew

| BonnieBonish16 a răspuns:

Adrian Tutu