| RainOfColors a întrebat:

Care este concurentul vostru preferat (de pana acum) de la Romanii Au Talent? Scrieti numele sau , daca nu il stiti scrieti ce talent are.

16 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Raul Sipos - rapperul in varsta de 15 ani care a interpretat melodia "Look At Me Now".

Puştiul a prins stilul în Statele Unite ale Americii, acolo unde a locuit timp de şapte ani, declarând că este inspirat de rappper-ul Eminem.

În cei şapte ani cât a locuit în SUA alături de mama lui, Raul a deprins din stilul de viaţă al americanilor. Puştiul, care a fost traumatizat de divorţul părinţilor, s-a recules în muzică descoperindu-şi astfel talentul cu care a impresionat şi juriul de la "Românii au talent". La cei 15 ani, Raul Sipoş poate să cânte cu un debit verbal impresionant, reuşind să o suprindă pe Andra cât de mult îşi poate controla respiraţia. "Mi-am petrecut copilăria în Statele Unite ale Americii, respectiv în Seattle Washington. Nu a fost uşor deloc, mai ales că acolo este altfel, dar am reuşit să trec cu bine toate testele şcolare, mai mult, pentru eforturile mele am primit diplome în fiecare an pentru învăţătură şi comportare. Ultimele luni înainte să se despartă părinţii mei au fost groaznice pentru mine, dar aveam o soluţie, dădeam muzica mai tare sau îmi puneam căştile în urechi şi muzica preferată Rap/ Hip-Hop mi-a dat un refugiu, un loc în care puteam evada. Din anul 2010 până în ziua de azi am practicat stilul hip-hop şi l-am perfecţionat, nu am avut niciodată un profesor de canto pentru că nu vroiam să îmi exprim sentimentele cu alţii, dar când am văzut prima ediţie de la emisiunea "Românii au talent", m-a insporat şi mi-a dat curaj să fac primii paşi pe scenă. Dacă ar fi o persoană care mă inspiră acesta ar fi EMINEM. Vocea lui, piesele lui m-au inspirat să încep să îmi pun ideile pe hârtie şi după aia într-o cabină de studio. Am făcut parte dintr-o trupă, WBH, dar ne-am despărţit după câteva lui şi am rămas cu Wizzy cu care am făcut câteva piese şi le-am pus pe youtube. De Wizzy m-amd espărţit când a refuzat să se înscrie împreună cu mine la "Românii au talent", dar nu m-am lăsat aşa că m-am înscris fără el", povesteşte Raul.

Sursa: http://www.cancan.ro/......10734.html

| RainOfColors explică:

Ce de raspunsuri ...variate. Mie mi-a placut foarte mult cel care a cantat rap din scaunul cu rotile. Chiar cred ca are sanse la premiu...

| SweetLolipop a răspuns:

Fata si tatal ei care au cantat melodia Ploaia de la Cargo.

| LenaleMinato a răspuns:

Batranul acela de 80 de ani care trece prin cerc.

| LenaleMinato a răspuns:

Batranul acela in varsta de 80 de ani care trece prin cerc.

| Kamakura a răspuns:

Fetita care spunea totul invers (de ex:el este rau spunea uar etse le)

| logatcamembru a răspuns:

Fiica si cu tatal.un moment fascinanttlove struck si o voce ff frumoasa:X

| vangheliss99 a răspuns:

Este ala de vinera astea care a fost, care indoia lingurile, si a facut chestia aia tare cu ziarul.

| vangheliss99 a răspuns:

Este ala de vinera astea care a fost, ala cu lingurile, cu ziarul, si cu numarul ala. 64 parcahappy cel mai tare.

| denisuk12 a răspuns:

Raul Sipos si baiatul care era in carucior cu rotile

| Babylonul a răspuns:

Tipu cu vocea ca de inger :winking ar trebi sa mearga la operea sezonu 2

| RobyStyl3nVd a răspuns:

Are care o cantat foarte repede un baiat de 15 ani...

| GoHyeMi a răspuns:

Imi place mult magicianul acela care era cu plicul si cu lingurile.

| WithoutFeelings a răspuns:

Fata care a cantat Cargo

| Ania100 a răspuns:

X-Threme Brothers, si cel din scaunul cu rotile. Cel de vinerea trecuta care a fost ales in finala, Gigel. E o figurarolling on the floor))E urat ca naibahappy

| petronici21 a răspuns:

Fata care a cantat Ploaia de la Cargo si baiatul din scaunul cu rotile in special