| anonim_4396 a întrebat:

Care este treaba cu inrolarea in armata, observ ca se pune accent din ce in ce mai serios pe aceasta "problema".
Ce este, de unde a pornit toata aceasta "actiune"?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Sincer, nu stiu nici eu de unde a pornit. Dar cred ca e o mare porcarie, probabil cei de la stiri nu mai stiu ce sa inventeze ca sa atraga atentia oamenilor, sa ii sperie, cum au facut si cand au raspandit zvonurile cu sfarsitul lumii. Eu zic sa va calmati toti, ca nu se va intampla nimic. E doar o aberatie.