| harciog a întrebat:

Care stiti ce examene medicale mai trebuiesc facute cind iti expira permisul si trebuie schimbat?

13 răspunsuri:
| harciog explică:

Poate a mai trebui la cineva. Iata astazi raspunsul; Boli interne,Chirurgie ortopedie,Neurologie, Psihiatrie, Oftalmologie si orl.Fisa detinatorului permisului de conducere, chitanta precum ca ai achitat taxa eliberarii permisului si citeva copii.Fisa detinatorului permisului costa 5 lei plus 3 lei fisa medicala plus 50 lei toate consultatiile inclusiv incheierea fisei. Succes tuturor.

| harciog explică (pentru harciog):

Am uitat sa amintesc pretul taxei pentru eliberarea permisului; 68 lei.

| harciog explică:

Am pus mina de vreo citeva ori.Pot sta linistit ca este acolo.Alta alternativa n-am avut.

| EmaS a răspuns:

Pai de ce l-ai lasat sa iti expire? Daca inca are valabilitate,nu trebuie sa mai faci analize medicale.Iar daca ti-a expirat trebuie sa mergi la o policlinica si iti va da o fisa medicala. Psihiatrie,oftamologie,neurologie, chirurgie, nu mai stiu.

| harciog explică (pentru EmaS):

Nu i-am dat importanta si m-am trezit cu el expirat.Lasa ca-i mai bine sa fie pe corectelea.

| EmaS a răspuns (pentru harciog):

Eu am umblat sase luni el expirat.Nu ai fi singurul. Oricum, se poate rezolva repede cu fisa medicala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ajuns tarziu in seara asta. Dar pot spune ca tie iti trebuie un control AMANUNTIT la obiectul de pe umeri laughing
Sanatate, Harule!

| harciog explică (pentru anonim_4396):

Du-te naibii ca s-au spetit astia de la munca sa mi-l caute dupa anumite"recomandari"dar au trebuit sa-mi dea verde.

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Care obiect frate ca acolo are o sticla pe care scrie vodkarolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Si cum dracu' sufla in fiola daca-l opreste nea agentu' de circulatie? Harciog al nostru umbla cu fofarlicawinking

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate problema e cu dilema, tocmai de aceea iti propun sa-i facem un RMN sa ne lamurim, ori e Harciog au necuratul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Perfect de acord! Dar, ar trebui sa il luam prin surpindere pe Har. Diavolul asta ne-ar putea scapa printre degete laughing