| anonim_4396 a întrebat:

Cat am voie sa beau inainte sa ma urc la volan?

Răspuns Câştigător
| crisa a răspuns:

0! Zero! Nimic! 0, 000000%

9 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

De preferat este sa nu bei nimic. Nu te sfautiesc, ptr ca iti periclitezi atat viata ta cat si a celorlalti. Daca vei fi implicat intr-un accident, chiar daca nu este din vina ta, tot o vei pati.

| petru a răspuns:

Exceptand tot ce contine alcol , sau substante halucinogene , sepoate bea/ingera orice

| LuS[z] a răspuns:

NU SE BEA ALCOOL INAINTE SA TE URCI LA VOLAN!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu ai voie sa bei alcool inainte sa te urci la volan.

| NoName_9903 a răspuns:

Daca te referi la alcool, deloc...Daca vorbim de Cola...gandeste-te cat de aproape e prima benzinarie la care te poti opri :-)

| ShaKuri a răspuns:

Ai voie la 2 pahare de vin. dar neaparat cu un cotlet de miel...sau 3 halbe de bere cu 10 mici. daca depasesti.iei amenda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

0.25

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai ajunge direct si rapid in groapa si preotul v-ar spune ca a dvs. a fost greseala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam 5 beri de incurajare... dupa aceea mai bei inca 5 ca sa te simti bine