| Genocide a întrebat:

Cat costa sa stai la un camin si ce ar mai trebui sa stiu despre camin? Statul iti poate da camin daca nu ai unde locui? Dar sa inveti la seral si sa muncesti?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca gasesti un loc de munca poti urma seralul. Nu cred ca o sa primesti un loc in camin, sunt destui care n-au unde sta. Eventual poti inchiria o camera. Numai bine!

| Genocide explică (pentru Ioandelasal):

Mersi mult pentru raspunsuri.
Sunt cetatean roman. Nu pot inchiria nimic ca sunt sarac lipit pamantului. Dar seralul se plateste?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Genocide):

Nu se plateste, este tot invatamant de stat si gratuit.