| Țoglă a întrebat:

Ce acte îi trebuie unui tânăr cu 12 clase pentru angajare?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, daca ai terminat liceul anul asta, nu uita ca poti beneficia de ajutor somaj pe perioada limitata de timp.
Depinde unde vrei sa te angajezi, dar in oricare loc ai nevoie de actul de identitate, diploma de bac si adeverinta de la medicul de familie ca esti apt de munca.Mult noroc.

| Țoglă explică:

Uite,doresc să mă angajez la un hipermarket ca șef de raion și nu știu ce acte să prezint pentru angajare. (nu am luat bac-ul)

Răspuns utilizator avertizat