| ProjectJackpot a întrebat:

Ce beneficii am avea daca Romania ar inlocuii leul cu euro ca moneda nationala? Am auzit ca se va intampla asta.Ati fi de acord cu aceasta schimbare?

Răspuns Câştigător
| Ihatereligion a răspuns:

Stiu ca in Italia, in momentul in care lira a fost schimbata cu Euro s-a creat o mare problema. Preturile au fost ridicate ilegal cu ocazia confuzii create de aceasta schibmare.

luand in considerare cati hoti sunt in Romania, probabil va fi mai rau.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pana nu vom experimenta direct nu cred ca poate sa spuna vreun roman de rand ce beneficii va avea!--- ce-i sigur, este ca vom avea nevoie de buzunare mai rezistente pentru eurocenti!

| anyia a răspuns:

Sunt de acord cu Ihatereligion. S-au facut deja multe prostii in tata asta si inca o sa se mai faca. Ar fi un mare haos... dar traim in Romania si asta ne ocupa tot timpulsad

| LoliTa_7237 a răspuns:

Nu sunt de acord cu aceasta schimbare deoarece totul va fi scump mai scump decat acumhappy